Leighton Radyo Programındaki Dialogu A80ce2a73c9f825b5a03109a0ef22893
Leighton Radyo Programındaki Dialogu A80ce2a73c9f825b5a03109a0ef22893
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin İlk ve Tek Taylor Momsen Web Sayfası

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Bomm oyunu!
Leighton Radyo Programındaki Dialogu Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 5:45 pm tarafından Lуяιηα*

» Desertedesign / Yorum
Leighton Radyo Programındaki Dialogu Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 5:43 pm tarafından Lуяιηα*

» Hayley Williams
Leighton Radyo Programındaki Dialogu Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 12:55 pm tarafından womboo

» Josh Holloway
Leighton Radyo Programındaki Dialogu Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 12:55 pm tarafından womboo

» Kristen Bell
Leighton Radyo Programındaki Dialogu Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 12:54 pm tarafından womboo

» Demi Lovato
Leighton Radyo Programındaki Dialogu Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 12:53 pm tarafından womboo

» Jason Dohring
Leighton Radyo Programındaki Dialogu Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 12:53 pm tarafından womboo

» Şanışer
Leighton Radyo Programındaki Dialogu Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 12:52 pm tarafından womboo

» Pussycat Dolls
Leighton Radyo Programındaki Dialogu Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 12:51 pm tarafından womboo

En iyi yollayıcılar
Deserted
Leighton Radyo Programındaki Dialogu Vote_lcapLeighton Radyo Programındaki Dialogu Ew10Leighton Radyo Programındaki Dialogu Vote_rcap 
womboo
Leighton Radyo Programındaki Dialogu Vote_lcapLeighton Radyo Programındaki Dialogu Ew10Leighton Radyo Programındaki Dialogu Vote_rcap 
victory
audree.
ßroqen_anqeL-xox
Darylynn
Lуяιηα*
MysTrs
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 9 kişi Çarş. Mayıs 15, 2024 11:47 am tarihinde online oldu.
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

Leighton Radyo Programındaki Dialogu

YazarMesaj
womboo

womboo

Rep : 0

Leighton Radyo Programındaki Dialogu Empty
MesajKonu: Leighton Radyo Programındaki Dialogu   Leighton Radyo Programındaki Dialogu Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 4:27 pm

Leighton'un telefonla katıldığı radyo programındaki dialog

Radyo programındaki konuşma ise şöyle:

-Tahmin edin, şu an telefonda kim var? Tabiî ki de Gossip Girl dizisinden, Cobra Starship ile son bir şarkı seslendirdi. Telefondaki bize kim oldugunu soyle!

Ben Leighton.

-Leighton Meester telefonda…Nasılsın Leighton? Geçen akşamki radyo programımızı iptal ettin, ve bunu anlayısla karsılıyorum. Ama ileride, zamanlama daha iyi oldugunda yeniden basına bela olacagım ve birlikte bu programı yapacagız, degil mi?

Bunun icin sabırsızlanıyorum. Ama aslında New York’a baglıyım bir bakıma. Geri donmek zorundayım. Burda harika zaman geciriyorum, LA geceleri. Uzun süredir calıstıgım filmin cekimlerini tamamladım, müzigim üzerine calısıyordum. Ancak bir süredir New Yorka dönüp geliyordum. Ama mutlaka geri gelecegim.

-Bu arada, müzik ve oyunculuk konusuna girecek olursak. Senin müzigi daha oncelikli bir tutku olarak gordugun soylenmisti bana. Oyunculuk seni ünlü yapan, bu zamana kadar kendisi kanıtladıgın alan, ama müzik için de ilk aşkın denilebilir. Cobra Starship ile birlikte yaptıgınız is bu yüzden mi cok onemliydi?

Sana bunun ne kadar harika bir deneyim oldugunu anlatamam bile. Onu ilk dinledigimde, yoldaydım, hatta bir kavsagın ortasındaydım ve cıglık atıyordum. Cünkü ne gelecegini sıradaki sarkıyı bilmiyordum ve Beyonce dinliyordum sonra birden calmaya basladı ve cıglık attım. Cok mutluydum.

Leighton Radyo Programındaki Dialogu
1 sayfadaki 1 sayfası